Integracja Osobowości

Useful faces


Jakich zmian możesz dokonać w swoim życiu za pomocą narzędzi  Integracji Osobowości?

Dzięki praktycznym metodom pracy z różnymi elementami Twojej psychiki będziesz w stanie uzyskać dostęp do zasobów, których być może zawsze Ci brakowało, świadomie i spójnie podejmować decyzję oraz zmienić niezdrowe nawyki, takie jak objadanie się, odkładanie zadań na później czy też różnego rodzaju uzależnienia. Układając rozważnie i umiejętnie swój wewnętrzny mentalny krajobraz będziesz w stanie korzystać w każdych życiowych okolicznościach z najbardziej adekwatnych aspektów Twojej osobowości.

To zmiana, która doprowadzi do wyższej efektywności w pracy, szybszej nauki, większego wewnętrznego luzu i głębszych bardziej satysfakcjonujących związków. Wymarzone życie znajduje się w zasięgu ręki. Wystarczy po nie sięgnąć.

Ludzka psychika składa się z wielu odmiennych elementów, które nieustannie wchodzą ze sobą w dynamiczne interakcje: współpracują, ścierają się w konfliktach, wspierają w podejmowanych działaniach czy też wzajemnie sabotują. Pokutujący w psychologii od dawna mit stałej i jednolitej osobowości został już jakiś czas temu obalony zarówno przez neurologów jak i psychologów poznawczych.

Ogrom różnych systemów psychologicznych, terapeutycznych i duchowych opiera się na perspektywie tzw. wieloosobowości. Do całkiem niedawna wielość osobowości w obrębie psychiki człowieka traktowana była przez terapeutów jako poważne zaburzenie umysłowe, dzisiaj jednak coraz więcej specjalistów skłania się ku założeniu, że wieloaspektowość naszych JA jest czymś zupełnie naturalnym i powszechnie występującym.

W buddyzmie mamy do czynienia z różnymi przemijającymi aspektami świadomości, konsekwentnie ustępującymi sobie miejsca, aktywującymi się w odpowiednich momentach naszego życia. W psychoanalizie istnieją pojęcia takie jak id, ego i superego, psychologia analityczna dysponuje konceptem archetypów, persony i cienia, terapia Gestalt zaznajamia nas z ideami topdoga i underdoga, w psychologii poznawczej mamy schematy, w analizie transakcyjnej stany ego (dorosły, rodzic, dziecko). Również psychodrama koncentruje się na pracy z różnymi naszymi tożsamościami. Części te są różnie nazywane: JA, podosobowości, kompleksy etc.

Każdy z nas doświadcza różnych stanów umysłu podczas swojej codziennej podróży przez życie, pracę, relacje i emocje. Czy nie jest tak, że inaczej zachowujesz się na imprezie, inaczej w biurze, a jeszcze inaczej na kawie z ukochaną osobą? Może jesteś jeszcze kimś innym pomagając rodzicom w porządkach przed świętami?

Być może inne JA bierze udział w zaciekłym bokserskim sparingu a inne głaszcze swoją dziewczynę po włosach i całuje ją w czoło.

Przeróżne nasze osobowości dominują w odmiennych kontekstach naszego życia, są w różnych sytuacjach wypierane i nieakceptowane, dojrzewają wraz z upływem lat bądź też wręcz przeciwnie – pozostają niezmiennie na poziomie małego rozkapryszonego dziecka.
.


Zapisz Się
.

Czy masz w swoim otoczeniu osoby, których towarzystwa nie jesteś w stanie znieść? Które irytują Cię i odpalają napięcie w Twoim ciele, oceny, i negatywne osądy w Twojej głowie?

.

Czy przyciągasz do swojego życia bardzo konkretny rodzaj osób, nieustannie natrafiając na podobne sytuacje i powtarzające się wzorce relacji?

.

Czy powtarzasz w swoich kolejnych związkach te same schematy kłótni i konfliktów, te same niespełnione pragnienia i te same postawy i automatyczne reakcje?

.

Czy czujesz, że brakuje Ci niektórych zasobów? Może takich jak kreatywność, luz społeczny, determinacja, pracowitość, pewność siebie, dominacja, seksualność, opiekuńczość, czułość, racjonalne myślenie? Chciałbyś nauczyć się odblokowywać te zasoby i czerpać z nich pełnymi garściami?

 .

Zapraszam Cię zatem na wyjątkowe warsztaty, podczas których poznasz a przede wszystkim opanujesz w praktyce użyteczne i wielokrotnie sprawdzone techniki integrowania osobowości, negocjacji z różnymi aspektami psychiki i budowania wspierającego Cię we wszystkich kontekstach życia Umysłu.

Dzięki tym umiejętnościom: 

 • uzyskasz dostęp do świetnego samopoczucia każdego dnia
 • dostęp do luzu
 • bezwysiłkowej efektywności i nadzwyczajnej produktywności
 • odblokujesz wszystkie potrzebne Ci w życiu wewnętrzne zasoby
 • przekroczysz utarte schematy i mechanizmy budowania niezdrowych, skostniałych relacji i wchodzenia w toksyczne konflikty z innymi ludźmi

Warsztaty INTEGRACJA OSOBOWOŚCI opierają się na synergicznym połączeniu kilku systemów pracy z częściami takich jak:
.

 1. VOICE DIALOGUE – rewelacyjnie bogata metoda pracy z osobowościami stworzona przez Stone’ów
 2. BIG MIND – połączenie systemu VOICE DIALOGUE z założeniami i metodami buddyzmu zen
 3. INTERNAL FAMILY SYSTEMS – genialny system terapeutyczny stanowiący połączenie pracy z częściami, z systemową terapią rodzinną i medytacją uważności, dzięki IFS jesteśmy w stanie zrozumieć relacje jakie budują osobowości pomiędzy sobą i jak je naprawić, żeby były zdrowe i wspierające
 4. MBCT – terapii poznawczej opartej na uważności, dającej możliwość niezwykle skutecznej pracy ze schematami poznawczymi
  .

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie kierować Twoim życiem, a Ty będziesz nazywać to przeznaczeniem.

                                                                                                          C. G. Jung

.

INTEGRACJA OSOBOWOŚCI stanowi niesamowicie skuteczną metodą umożliwiającą identyfikację, uzyskanie dostępu, zrozumienie i efektywną pracę z częściami osobowości. Jest to system bardzo precyzyjny, który powstawał przez ponad 30 lat pracy terapeutycznej i obserwacji dynamiki podosobowości. Dzięki niemu jesteśmy w stanie odseparować się od części, które przejęły kontrolę nad naszym zachowaniem, odkryć części wyparte, do których nie mamy dostępu oraz zmienić części demoniczne w użyteczne zasoby.

Dzięki temu jesteśmy w stanie spojrzeć na nasze życie z nowych perspektyw, uzyskać nowe rozwiązania naszych problemów, rozwiązać blokujące nas konflikty wewnętrzne, otworzyć dostęp do zupełnie nowych zasobów i emocji i zmienić toksyczne mechanizmy zachowań.

Pracując z częściami zrozumiesz jak Twoje osobowości budowały Twoje związki i relacje, jak wyparte części aktywują się podczas kłótni i stresowych sytuacji, jak części rodzicielskie dążą do pełnego kontrolowania naszych partnerów oraz jak obrażające się, lękające się odrzucenia osobowości dziecięce wrzucają Cię w niedojrzałe reakcje i zachowania..

Rodzimy się bezbronni i wrażliwi. Podczas pierwszych lat życia w pełni zależni od opiekunów. Na tym etapie od tej zależności zależy nasze przetrwanie. Bardzo szybko jednak zaczyna powstawać osobowość, której zadaniem jest:

– ochrona naszej wewnętrznej wrażliwości,

– jak najskuteczniejsza adaptacja do otaczającego nas świata.

Różne nasze części obserwują otoczenie, w którym dorastamy i decydują, które zachowania są bezpieczne, a które mogą wiązać się z bólem fizycznym albo emocjonalnym odrzuceniem. Osobowości kontrolujące zaczynają determinować nasze miejsce w świecie. Czasem pod wpływem zmęczenia, stresu albo używek takich jak alkohol zaczynamy zachowywać się jakbyśmy byli zupełnie kimś innym. Dochodzą wtedy do głosu nasze wyparte części.

Części, które spotkały się z represją i potępieniem otoczenia, negatywną reakcją rodziców, nieprzyjemnymi emocjami, krzywdą. Dlatego też zostały zablokowane i zepchnięte w cień.

Gdy jesteś zidentyfikowany z danymi częściami dysponujesz bardzo zawężoną perspektywą i żyjesz w ograniczonej, ciasnej i schematycznej „rzeczywistości”. Każda osobowość ma swoją bardzo określony model świata. Rezygnując z innych części tracisz dostęp do zasobów jakie Ci oferują. Przykładowo wypierając agresję możesz stracić dostęp do możliwości obrony swoich potrzeb i walki o swoje wartości.

 

Zapisz Się

.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU INTEGRACJA OSOBOWOŚCI?

 

MODUŁ 1 – WIELOOSOBOWOŚĆ

Dowiesz się w jaki sposób powstają struktury Twojej psychiki. Jak w czasie Twojego dorastania, dojrzewania i dorosłego życia kształtują się konkretne osobowości odpowiedzialne za różne konteksty takie jak: związki, relacje, praca, pasja, rodzina, podróże, sport, biznesy, rozwój osobisty, zabawa, nauka. Zrozumiesz czemu niektóre części są wypierane, blokując Ci dostęp do przydatnych zasobów i w jaki sposób identyfikując się z innymi aspektami zawężasz swoje poczucie świata, tracąc wolność wyboru.

 

MODUŁ 2 – PODSTAWOWE OSOBOWOŚCI

Poznasz podstawowe części, które powstają podczas kolejnych etapów Twojego życia, zrozumiesz ich specyfikę, dynamikę, intencję i dowiesz się jak z nimi pracować. Poznasz takie części jak:

– Krytyk

– Porównywacz

– Popychacz

– osobowości rodzicielskie

– osobowości dziecięce

– kontroler

i wiele innych. Zobaczysz jak te części są w stanie zrujnować Ci życie, blokując możliwość swobodnego cieszenia się każdą chwilą, każdym dniem oraz jak z drugiej strony mogą bardzo pomóc Ci osiągać swoje cele, realizować potrzeby gdy tylko obejmiesz je świadomością i zintegrujesz.

Zintegrowane części będą stanowiły dla Ciebie źródło wewnętrznej siły i motywacji, wysłuchany Krytyk stanie się Wewnętrznym Nauczycielem a przepracowane osobowości rodzicielskie i dziecięce pozwolą zbudować piękny i głęboki związek, w którym otwartość i intymność równoważą się z dbaniem o swoje potrzeby i respektowaniem osobistych granic.

 

MODUŁ 3 – DYNAMIKA VOICE DIALOGUE

Poznasz założenia rewelacyjnej metody VOICE DIALOGUE. Zrozumiesz różnicę pomiędzy archetypami a podosobowościami, dowiesz się czym są wyparte części, cienie, osobowości demoniczne, osobowości bazowe. Otrzymasz skuteczne narzędzia do pracy ze swoim umysłem w sytuacjach gdy pojawia się w Tobie napięcie, blokujesz się, nie możesz uzyskać dostępu do zasobów lub też miota Tobą silny konflikt wewnętrzny. Nauczysz się wysłuchiwać aktywujących się części psychiki, powracać do scentrowanej świadomości, którą charakteryzuje wewnętrzny spokój, siła, radość, harmonia i wdzięczność.

 

MODUŁ 4 – PROWADZENIE PROCESU VD

Dowiesz się jak krok po kroku prowadzić proces VD. Nauczysz się rozrysowywać mapę osobowości, identyfikować bazowe części i wyparte części, poprzez praktykę nauczysz się procesu indukcji, nauczysz się prowadzić rozmowę z osobowościami poprzez konkretne pytania a także pracować na poziomie uświadomienia. Zrozumiesz jak za pomocą uważności wzmacniać swój mięsień świadomości oraz otrzymasz wszelkie potrzebne narzędzia koniecznie do przeprowadzenia bezpiecznej i skutecznej sesji VD.

 

MODUŁ 5 – DYNAMIKA SYSTEMU INTERNAL FAMILY SYSTEMS

Wejdziesz w świat złożonego i niesamowicie skutecznego systemu jakim jest IFS. Zrozumiesz podstawowe założenia systemu, dowiesz się jaka jest dynamika osobowości niosących ze sobą trudne emocje bólu i odrzucenia, najczęściej części dziecięcych, osobowości uciekających w różnego rodzaju niezdrowe dla Ciebie zachowania jak objadanie się, hiperstymulacja, używki, oraz jak dokładnie części kontrolujące zarządzają całym systemem psychiki.

Dowiesz się jak połączenie terapii systemowej z pracą z częściami umożliwia Ci poukładanie relacji pomiędzy aspektami Twojej świadomości tak by aktywowały się zawsze w potrzebnych Ci momentach dając dostęp do najbardziej użytecznych w danym kontekście zasobów, żyć swobodnie i budować harmonijne relacje.

 

MODUŁ 6 – PROWADZENIE PROCESU IFS

Otrzymasz konkretne, sprawdzone narzędzia systemu IFS, umożliwiające Ci pracę z wewnętrznymi konfliktami, wymagającymi sytuacjami, trudnymi emocjami, napięciami w związkach i relacjach a także wspierać intensywny proces rozwoju osobistego oraz nabywania nowych kompetencji. Nauczysz się odseparowywać blokujące Cię, napięte części od pola świadomości aby utrzymywać stały dostęp do centrum – wewnętrznego uczucia spokoju, dostatku i bezwysiłkowego działania.

 

MODUŁ 7 – ĆWICZENIA WARSZTATOWE 1

Moduł poświęcony w pełni pracy procesowej z uczestnikami i pomiędzy uczestnikami. W trakcie intensywnej pracy warsztatowej będziemy pracować nad różnymi elementami Twojego życia i Twoich relacji oraz uczyć się jak prowadzić procesy integrowania osobowości z innymi ludźmi, partnerami, przyjaciółmi, rodziną. Wykorzystamy tutaj zarówno narzędzia pochodzące z systemów VD i IFS ale również metodologię Big Mind, MBCT oraz medytacji uważności.

 

MODUŁ 8 – ĆWICZENIA WARSZTATOWE 2

Moduł poświęcony w pełni pracy procesowej z uczestnikami i pomiędzy uczestnikami. W trakcie intensywnej pracy warsztatowej będziemy pracować nad różnymi elementami Twojego życia i Twoich relacji oraz uczyć się jak prowadzić procesy integrowania osobowości z innymi ludźmi, partnerami, przyjaciółmi, rodziną. Wykorzystamy tutaj zarówno narzędzia pochodzące z systemów VD i IFS ale również metodologię Big Mind, MBCT oraz medytacji uważności.

 

Na szkoleniu Integracja Osobowości:

 • otrzymasz ogromną ilość użytecznej merytoryki dotyczącej funkcjonowania psychiki i osobowości,
 • zrozumiesz powtarzające się w Twoich związkach i relacjach schematy i mechanizmy,
 • odblokujesz potrzebne Ci w różnych sferach życia zasoby wewnętrzne, takie jak: dominacja, spokój, motywacja, kreatywność, ekspresja,
 • nauczysz skutecznie radzić sobie z wewnętrznymi konfliktami i podejmować spójne i korzystne decyzje w życiu osobistym i biznesie,
 • poznasz części siebie, o których całe życie nie miałeś pojęcia,
 • dostaniesz techniki zmiany niekorzystnych zachowań, kompulsji i niezdrowych nawyków jak kompulsywna praca, objadanie się czy ucieczka w alkohol,
 • nauczysz się pracować ze swoim wewnętrznym dzieckiem, odblokujesz dostęp do wewnętrznej wrażliwości, czułości i intymności,
 • jednocześnie zintegrujesz części psychiki odpowiedzialne za Twoje bezpieczeństwo i zdeterminowane realizowanie swoich najskrytszych marzeń,
 • doświadczysz odmiennych stanów świadomości poprzez pracę z techniką big mind, umożliwiającą wchodzenie w stany medytacyjne i doświadczanie najbardziej odległych przestrzeni umysłu,
 • nauczysz się prowadzić proces Voice Dialogue i Internal Family Systems pracując z własnym umysłem, przyjaciółmi, partnerami, rodziną czy klientami.

 

Poznaj opinię uczestników innych szkoleń i coachingów Rafała:

Polecam warsztaty Rafała wszystkim, którzy są przygotowani na pozytywne zmiany w swoim życiu. Zajęcia mocno wciągają, dają takiego powera żeby na serio pozmieniać swoje życie na lepsze, skoro to takie proste:) W ciągu paru godzin poznałam i przećwiczyliśmy razem sporo ciekawych metod medytacyjnych, z których korzystam sama w domu i przynoszą rewelacyjne efekty:) Rafał jako prowadzący sprawdza się świetnie – wyczuwa energię grupy i potrafi dostosować przerabiany materiał tak żeby każdy wyciągnął dla siebie jak najwięcej. Zaskoczeniem była dla mnie ogromna wiedza Rafała, który genialnie przygotowany do zajęć dawał radę z każdym pytaniem i wątpliwością. Widać, że to jego pasja, która udzieliła się tez uczestnikom;) Zajęcia prowadzone są w pozytywnej, miłej atmosferze, a pomimo spędzania całego dnia „we własnym sosie” i tak pod koniec jest mało;) Polecam gorąco, bo takiej wiedzy nie zdobędziecie z książek, a przydaje się przez całe życie :)

– KATARZYNA SKOWRON, WARSZAWA- „WARSZTATY MEDYTACYJNE”

 

Z Rafałem miałam okazję pracować kilka godzin. Dzięki niemu poznałam świetne ćwiczenia i techniki dotyczące zmiany przekonań, zarządzania emocjami, wytyczania celów czy też wprowadzania harmonii do relacji partnerskich. Zaskoczyło mnie jak wiele jest rzeczy, które na pozór mogą się wydawać oczywiste a jednak ich na co dzień nie dostrzegamy. I tutaj właśnie pomoc Rafała jest nieoceniona. Byłam zdumiona jego wiedzą i tym z jaką lekkością potrafi ją przekazać, w bardzo zrozumiały sposób. Jego pasja i zaangażowanie są szalenie inspirujące i motywują do zgłębiania tajemnic rozwoju osobistego, duchowego, intelektualnego i nie tylko. Praca z nim była dla mnie wielką przyjemnością, dzięki jego pomocy poznałam wiele narzędzi i ćwiczeń, które pomagają mi w dalszym, i co najważniejsze, efektywniejszym rozwoju. Jak tylko będę miała kolejną okazję popracować z Rafałem, to z pewnością ją wykorzystam bez wahania! I jeśli Wy macie taką okazję, to korzystajcie – szczerze zachęcam! 😉

– PAULINA KEMPSKA, GDYNIA – PRACA INDYWIDUALNA

 

LOGISTYKA

TERMIN: 16-17 kwiecień 2016

CZAS: 10:00-17:00

ILOŚĆ MIEJSC: 8

LOKALIZACJA: Warszawa

TRENER: Rafał Cupiał

INWESTYCJA: 447 PLN (+23% VAT)

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE

Skorzystaj ze znajdującego się na dole strony formularza aby zapisać się na szkolenie INTEGRACJA OSOBOWOŚCI.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwsze 8 osób, które się zarejestrują weźmie udział w szkoleniu INTEGRACJA OSOBOWOŚCI i będzie miało możliwość poznania niezwykle skutecznych technologii autentycznej przemiany osobistej.

Kolejne osoby, które zgłoszą chęć wzięcia udziału w szkoleniu, trafiają zgodnie z kolejnością na listę rezerwową. Zostaną automatycznie powiadomione w razie ewentualnego wolnego miejsca.

 

Zapraszam na fascynującą podróż po przestrzeniach umysłu i osobowości w poszukiwaniu Twojego ogromnego wewnętrznego potencjału.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Odpowiedź otrzymasz zawsze w ciągu 24 godzin.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj Się
 • 15.09. – 16.09.2012 – 2 dni, 48 h które zmieniły moje życie. Idąc na szkolenie miałem swoje przekonanie, czego mogę dowiedzieć się na tym wydarzeniu. Jak to zwykle bywa, rzeczywistość zweryfikowała moje poglądy. Podczas gdy mógłbym się rozpisywać się na temat wielu umiejętności, które posiadłem np. sposobu integracji osobowości (ćwiczenia z dialogiem ze swoją imprezową wersją nie zapomnę do końca życia), podkreślę to, co...

  Czytaj więcej >> - PAWEŁ KASSYK, WARSZAWA- „FANTASTYCZNE RELACJE”
 • Bardzo podobały mi się Warsztaty Medytacyjne prowadzone przez Rafała. Byłam na wielu szkoleniach i treningach, jednakże to wydarzenie zdecydowanie wybija się na tle innych. To co było super to min. fajna struktura szkolenia – wstęp z dużą podstawą teoretyczną, popartą wnioskami z badań naukowych, świetnie dobrane ćwiczenia, krótkie i na temat. Na uwagę zasługują również duża energia, entuzjazm i pasja prowadzącego! Widać, że Rafał...

  Czytaj więcej >> - AGATA I., WARSZAWA- „WARSZTATY MEDYTACYJNE”
 • Warsztaty Medytacyjne prowadzone przez Rafała zaopatrzyły mnie w jedne z najlepszych narzędzi zmiany osobistej jakie otrzymałem w życiu. Już kilka dni po warsztatach czuję jak coraz bardziej wybudzam się z iluzorycznych myśli i przekonań i żyję w świecie, a nie w swojej głowie. Poprawiła mi się jakość komunikacji z własnym ciałem. Wysłuchując jego potrzeb odblokowałem zastygłe emocje, które miały wpływ na stan mojego zdrowia....

  Czytaj więcej >> - MICHAŁ JANKOWSKI, WARSZAWA- „WARSZTATY MEDYTACYJNE”
 • Uświadomiłam sobie, że wszelkie „definicje mnie” to tylko przekonania i całkowicie ode mnie zależy, czy pozwolę sobie w nie wierzyć – było zupełnie rewolucyjne, chociaż z pozoru takie proste. W rezultacie wszystkich odbytych procesów ubiegły tydzień przeżyłam w całkowicie innej jakości, niż dotąd. Praca, która już kojarzyła mi się jednoznacznie z wielką ilością stresu, okazała się nagle miejscem pełnym przestrzeni i możliwości – w...

  Czytaj więcej >> - MATYLDA KRASOCZKO, WARSZAWA - "INTENSYWNY PROCES COACHINGOWY"
 • Z trenerami Altersense, czyli Kubą i Rafałem miałem przyjemność obcować na Wyprawie Odrodzenia Męskości. Ponieważ z praktykami rozwoju osobistego miałem do czynienia pierwszy raz w życiu, zupełnie nie wiedziałem czego się spodziewać. Po tematyce zajęć, które miały znaleźć się na WOM, obiecywałem sobie wiele i się nie zawiodłem. Przygotowany przez obu trenerów program, przeplatająca się teoria z praktyką, oraz możliwość aktywnego uczestniczenia w ćwiczeniach,...

  Czytaj więcej >> - SEBASTIAN KOSOBUDZKI, SOSNOWIEC - "WYPRAWA ODRODZENIA MĘSKOŚCI"
 • Coaching z Rafałem jest dla mnie za każdym razem nowym doświadczeniem. Czasem bywa zabawny tj. coaching prowokatywny – polecam ta formę  (można się uśmiać jak na dobrej komedii a nawet bardziej bo na własnej) oferującą  nabranie dystansu do tworzonych przez umysł historii. Wykorzystując inne formy coachingu Rafał potrafił poprowadzić mnie do moich corestories i wykorzystując odpowiednie narzędzia skutecznie te historie kwestionowaliśmy. Rafał dysponuje świetnymi...

  Czytaj więcej >> - RAFAŁ KRĘŻOŁEK, WARSZAWA - „INTENSYWNY PROCES COACHINGOWY”
 • Polecam warsztaty Rafała wszystkim, którzy są przygotowani na pozytywne zmiany w swoim życiu. Zajęcia mocno wciągają, dają takiego powera żeby na serio pozmieniać swoje życie na lepsze, skoro to takie proste:) W ciągu paru godzin poznałam i przećwiczyliśmy razem sporo ciekawych metod medytacyjnych, z których korzystam sama w domu i przynoszą rewelacyjne efekty:) Rafał jako prowadzący sprawdza się świetnie – wyczuwa energię grupy i...

  Czytaj więcej >> - KATARZYNA SKOWRON, WARSZAWA- „WARSZTATY MEDYTACYJNE”
 • Z Rafałem miałam okazję pracować kilka godzin. Dzięki niemu poznałam świetne ćwiczenia i techniki dotyczące zmiany przekonań, zarządzania emocjami, wytyczania celów czy też wprowadzania harmonii do relacji partnerskich. Zaskoczyło mnie jak wiele jest rzeczy, które na pozór mogą się wydawać oczywiste a jednak ich na co dzień nie dostrzegamy. I tutaj właśnie pomoc Rafała jest nieoceniona. Byłam zdumiona jego wiedzą i tym z jaką...

  Czytaj więcej >> - PAULINA KEMPSKA, GDYNIA - COACHING INDYWIDUALNY
 • Szkolenie super !!! Świetna grupa szkoleniowa, przekazali mi niesamowitą wiedzę, którą wykorzystam. Było to dla mnie pierwsze szkolenie tego typu i jestem pod ogromnym wrażeniem. Fajni ludzie i bardzo przyjazna atmosfera, co dostarcza dużo pozytywnej energii !!! Zyskałam motywację i wiarę, że można żyć inaczej ze sobą i innymi ludźmi. Trenerzy pokazali jak można pracować nad sobą, poprzez przykłady i ćwiczenia, które zawierały dużo...

  Czytaj więcej >> - SYLWIA SAJDYCH, REDA- „FANTASTYCZNE RELACJE”
 • Urodzony coach. Ma talent to błyskawicznego otwierania umysłu i zmiany perspektywy. Umożliwia i wspiera rozumienie siebie. Niesamowicie spójny, uważny, elastyczny. Dostosowuje się do każdych warunków. Posiada niebywałą umiejętność dobierania efektywnych metod pracy do charakteru, światopoglądu i osobowości danej osoby. To było pierwsze szkolenie NTS z Rafałem w roli trenera, ale już teraz wiem, że nie ostatnie. Spędziłam z nim jedynie dwa dni, a wyszłam...

  Czytaj więcej >> - JUSTYNA BARTNIK, LUBLIN - „NADZYWCZAJNY TALENT SPOŁECZNY”

Najbliższe szkolenia

Przejdź do katalogu szkoleń>>