Warsztaty medytacyjne

warsztaty medytacyjne

Warsztaty Medytacyjne 14-15.01.2017 będą przeprowadzone w nowej, udoskonalonej formie. Szkolenie zostało głęboko zaktualizowane pod kątem merytorycznym (wiedza i narzędzia) oraz metodologicznym (sposób nauczania).

Całe warsztaty opierają się na rzetelnych badaniach naukowych, przede wszystkim psychologii poznawczej oraz neurobiologii, i zawierają wyłącznie potwierdzone eksperymentalnie techniki medytacyjne. Nowe szkolenie obfituje w ogromną ilość przydatnych w codziennym życiu strategii i ćwiczeń.

Zaktualizowany opis szkolenia pojawi się na stronie altersense.pl do końca bieżącego tygodnia. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu via grupa.altersenseATgmail.com lub formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na dole strony.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że każdego dnia możesz czuć się po prostu świetnie, emanując niezmąconym wewnętrznym spokojem, utrzymując przy tym pełną świadomość swoich myśli, emocji i zachowań?

Nie musisz już dłużej być niewolnikiem swoich emocji i przekonań. Gniewu, żalu, tęsknoty czy też zazdrości.

Masz absolutne prawo cieszyć się każdą chwilą życia, rozkoszować każdym kęsem spożywanego posiłku, każdym tonem słuchanej muzyki, każdym łykiem herbaty. Żyć pełnią każdego oddechu.

Z głębokim zrozumieniem tego, że wszystko czego do tej pory doświadczyłeś było Ci potrzebne. Żebyś mógł uczyć się i wzrastać. Że Twoja przeszłość Cię nie definiuję i nie może Cię już więcej ograniczać. Pozostaje wyłącznie zbiorem wewnętrznych zasobów i umiejętności, ale już nigdy więcej nie musi być źródłem bólu i cierpienia.

Nadszedł czas abyś poczuł, że jesteś czymś niesamowicie większym i piękniejszym niż to, co kiedykolwiek myślałeś na swój temat.

Masz przeogromny potencjał.

Kreatywność, ciekawość, odwaga, spokój, współczucie, klarowność, pewność, otwartość. Wszystkie te skarby są już w zasięgu Twojej ręki.

Zapraszam Cię w podróż po najodleglejszych przestrzeniach Umysłu.

.

„Rozpoznaję tylko jedną wolność. I jest to wolność umysłu.”

– Antoine de Saint-Exupery

.
CO MOŻESZ UZYSKAĆ DZIĘKI NARZĘDZIOM MEDYTACYJNYM?

 • spokój wewnętrzny i równowaga emocjonalna
 • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
 • poznanie tendencji własnego umysłu, automatycznych reakcji i nawykowych zachowań
 • zwiększona świadomość ciała, wyostrzona percepcja zmysłowa, pełniejsze odczuwanie przyjemności
 • zdolność radzenia sobie z bólem fizycznym i emocjonalnym
 • zdrowe poczucie własnej wartości, dobre samopoczucie, naturalna pewność siebie
 • dostęp do stanów flow, obecności, kreatywności, poczucia humoru i wszystkich wewnętrznych zasobów
 • świadomość aktywujących się w Twoim umyśle historii i tożsamości
 • rozwój siły woli, determinacji i świadomego podejmowania decyzji
 • głębokie relacje, pełne bliskości, obecności i intymności

 

Zapisz Się

.

CZYM JEST MEDYTACJA ?

Medytacja jest jedną z najbardziej skutecznych, jednocześnie jedną z najprostszych metod pracy z własnym umysłem. Jej regularna praktyka pozwala dokonać głębokich przemian w naszym doświadczaniu życia, poczuciu radości, wdzięczności i spokoju wewnętrznego.

Prowadzi ponadto do rozwoju zdolności poznawczych takich jak szybkość reakcji, sprawność pamięci roboczej czy umiejętność koncentracji. Techniki medytacyjne wykazują ogromną przydatność w kontekście pracy z trudnymi stanami emocjonalnymi oraz w zakresie utrzymania szeroko rozumianej higieny psychicznej.

Wraz z rozwojem popularności wschodnich systemów kontemplacyjnych i filozofi buddyjskiej, będącej odpowiedzią na wiele pytań stawianych przez człowieka XXI wieku, medytacja znalazła się w obszarze zainteresowań współczesnych neuronaukowców i psychologów poznawczych. Przeprowadzono setki badań udowadniajacych jej bezpośredni, pozytywny wpływ na funkcjonowanie naszych mózgów i sprawność naszych umysłów.

Regularnie praktykowana medytacja to intensywna praca nad sobą i głęboka przemiana osobista. Narzędzie o tyle wyjątkowe, że dostępne praktycznie dla każdego.

Praktyka kontemplacyjna prowadzi pośrednio i bezpośrednio do transformacji najważniejszych kontekstów naszego życia. Zdrowie, związki, samopoczucie, pasje, komunikacja. Wszystko ulega przemianie gdy umysł jest pusty i skoncentrowany.

Wspaniałym wglądem osiąganym dzięki medytacji jest głębokie zrozumienie, że myśli i stany umysłu nie są obiektywną rzeczywistością. Dzieki takiej wiedzy jesteśmy w stanie osiągnąć niesamowitą wolność emocjonalną, nie identyfikując się z pojawiającymi się w naszej świadomości historiami, akceptując je jako zupełnie naturalne i niegroźne.

W miarę pogłębiania się procesu medytacyjnego przestajemy utożsamiać się ze swoimi osobistymi doświadczeniami, trudnymi przeżyciami, przekonaniami na temat świata, opiniami innych na nasz temat. Uczymy się dystansować od naszych wewnętrznych dialogów i interpretacji.

 

SYSTEMY, NA PODSTAWIE KTÓRYCH POWSTAŁY WARSZTATY MEDYTACYJNE: 

 • neuronauka
 • psychologia kliniczna
 • psychologia poznawcza
 • neurologia interpersonalna
 • psychologia integralna
 • tradycje kontemplacyjne
 • buddyzm mahajana
 • buddyzm vipassana
 • buddyzm tybetański
 • buddyzm zen
 • hinduizm
 • adwajta wedanta
 • terapie kontemplacyjne
 • terapia Morita
 • medytacja uważności
 • Big Mind
 • Open Focus Brain
 • Mind Body Bridging
 • Cognitive Based Compassion Training
 • Compassion Based Therapy
 • Mindfulness Based Stress Reduction
 • Mindfulness Based Cognitive Therapy

 

Czujesz, że masz problem z konsekwencją i siłą woli?

Często zamiast zrobić coś zdrowego i produktywnego wybierasz krótkotrwały zastrzyk przyjemności?

Trudno opanować Ci kompulsywne objadanie się słodyczami kiedy jesteś smutny?

Reagujesz automatycznie w sytuacjach stresowych w pracy, związku, podczas spotkania z przyjaciółmi?

Czujesz się bezwartościowy, masz problemy z pewnością siebie i generalnie codziennie walczysz z kiepskim samopoczuciem?

Pragniesz doświadczyć pustego umysłu, w którym jest przestrzeń na radość, spokój, wdzięczność, miłość?

Na Warsztatach Medytacyjnych poznasz praktyczne rozwiązanie nurtujących się kwestii, konkretne narzędzia pracy z umysłem, dzięki którym będziesz w stanie dokonać głębokich zmian w swoim życiu.

.

DLACZEGO AKURAT MEDYTACJA ?

Przez wiele lat pracy z ludźmi, praktyki duchowej i konsekwentego rozwoju osobistego nie spotkałem się ze skuteczniejszym narzędziem niż techniki medytacyjne. Nic innego nie dało mi dostępu do takiej pełni zasobów, stanów flow, wolności emocjonalnej i bezwarunkowej radości.

Zafascynowany tą wyjątkową metodą zgłębiałem praktykę najróżniejszych form kontemplacji, od medytacji tybetańskich, przez mantryczne, zazen, uważność, pracę z oddechem oraz systemy hinduistyczne.

Przez te wszystkie lata uzyskałem wiedzę, doświadczenie i umiejętności potrzebne do tego by świadomie kontynuować duchową podróż przemiany osobistej i uwalniania najwyższego wewnętrznego potencjału. Drogę, która nigdy się nie kończy.

.

Byłem ślepy, teraz widzę. Nie byłem na haju ani w euforii, byłem po prostu czysty. Wiedziałem co muszę zrobić i jak to zrobić.

– Bradley Cooper, film: Jestem Bogiem

Zapisz Się

 .

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU ?

 

Moduł 1 – Czym jest medytacja?

Na tym module dowiesz się czym jest, a czym nie jest medytacja. Wspólnie zapoznamy się z faktami i obalimy pokutujące w społeczeństwie mity dotyczące tej wspaniałej praktyki. Poznasz podstawowe podziały technik medytacyjnych i zrozumiesz jakie jest ich zastosowanie. Wyjaśnię Ci jak trening medytacji wpływa na funkcjonowanie Twojego mózgu, na Twój organizm, świadomość emocjonalną i postrzeganie przez Ciebie rzeczywistości.

Zapoznasz się z przystępnie przedstawionymi badaniami i eksperymentami, które potwierdzają niezwykłą skuteczność technik prezentowanych na kolejnych modułach. Dowiesz się również jakie korzyści możesz uzyskać dzięki regularnej praktyce. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące medytacji – w tym module uzyskasz na nie odpowiedź, a jeśli po Twojej głowie kłębią się jeszcze medytacyjne wątpliwości – właśnie tutaj zostaną rozwiane.

Zrozumiesz również dynamikę umysłu. Dowiesz się jak działają myśli i tożsamości. Poznasz dwa podstawowe tryby funkcjonowania ego – depresora i fiksera. Nauczysz się rozróżniać zawężony kortyzolowy stan świadomości nastawiony na walkę-ucieczkę-bezruch, w którym odczuwasz dużo stresu, blokujesz sobie dostęp do zasobów i doświadczasz wielu negatywnych emocji oraz poszerzoną świadomość, w której ze spokojem i poczuciem humoru realizujesz swoje życie.

.

Moduł 2 – Zdrowa Praktyka Medytacji

Na tym module nauczysz się prawidłowej i zdrowej postawy medytacyjnej, odpowiedniej dla Twojej budowy ciała i uwarunkowań fizjonomicznych. Dowiesz się jak pracować ze swoim oddechem, kierować zmysłami i jak zawężać i poszerzać świadomą uwagę. Poza opanowaniem wspierającej postawy ciała oraz świadomego oddychania, nauczysz się także pracować z pojawiającymi się podczas medytacji obiektami świadomości takimi jak:

– myśli: dialogi wewnętrzne, obrazy, filmy mentalne
– emocje w ciele
– odczucia wewnętrzne ciała
– doznania zmysłowe ciała
– impulsy (czyli automatyczne wzorce reagowania)

Poznasz również psychologię budowania nawyków i wspólnie zbudujemy plan medytacyjny, który zaraz po szkoleniu będziesz mógł wprowadzić w swoje często szalone i zapracowane życie. Tutaj też poruszymy wszystkie kwestie związane z BHP :) – Bezpieczeństwem i Higieną Praktyki.

.

Moduł 3 – Ćwiczenia ułatwiające medytację

Teraz doświadczysz różnych, specjalnie zaprojektowanych ćwiczeń, stworzonych zarówno przez żyjących przed setkami lat nauczycieli medytacji jak i przez dzisiejszych neuronaukowców i psychologów poznawczych.

Każde z tych ćwiczeń prowadzi do zmian w Twoim postrzeganiu rzeczywistości. Każde umożliwia głębsze doświadczanie ciała i umysłu, a także toruje drogę coraz mocniejszym doświadczeniom medytacyjnym. Korzystając z tych technik będziesz w stanie skutecznie trenować swój umysł, wzmacniając mięsień uważności, zdolność akceptacji, oczyszczając umysł z mentalnych opowieści i tożsamości, uzyskując dostęp do poczucia przestrzennej świadomości, pełnej spokoju i radości.

.

Moduł 4 – Medytacja Uważności

Na tym module zapoznasz się w praktyce z narzędziami pochodzącymi z systemu medytacji uważności, dzięki którym nauczysz się pracować z trudnymi emocjami, wysłuchiwać potrzeb ciała i świadomie zarządzać uwagą. Przejdziemy przez różne techniki medytacyjne, ucząc się jak trenować mięsień uważności, by zachować całkowitą stabilność, otwartość i koncentrację niezależnie od zewnętrznych okoliczności. Doświadczysz także metod zwiększania świadomości ciała, bezstronnego obserwowania przepływających stanów emocjonalnych oraz odpuszczania zapętlonych historii umysłu. Poznasz różnicę pomiędzy stanem zawężonej świadomości, w której masz ograniczony dostęp do zasobów, odczuwasz wiele nieprzyjemnych emocji i reagujesz automatycznie, wchodząc w biologiczny schemat walka-ucieczka-bezruch, a stanem tzw. otwartej świadomości, charakteryzującym się spokojem, kreatywnością i radością.

Wzmocnisz doznania zmysłowe, zaczniesz pełniej doświadczać muzyki, jedzenia, seksualności, kontaktu z naturą i z innymi ludźmi. Ugruntujesz obecność, czyli zdolność życia w teraźniejszości, wolny od bólu przeszłości i lęku przyszłości.

.

Moduł 5 – Technologie Medytacyjne

Podczas tej części szkolenia poznasz techniki medytacyjne wywodzące się z różnych tradycji kontemplacyjnych. Doświadczysz pięknej, otwierającej medytacji miłującej dobroci, zanurzysz się w cieple medytacji współczucia, uwolnisz umysł w mocnej tybetańskiej medytacji śmierci, doznasz poszerzenia Umysłu, przestrzennego skupienia zwanego szine i wiele innych.

Moduł ten jest modułem stricte ćwiczeniowym, mocnym, nastawionym na doświadczanie. Obfitującym w piękne, jakościowe stany świadomości. Ćwiczenia, które tutaj poznasz mogą diametralnie odmienić Twoje postrzeganie rzeczywistości, pozwalając Ci przekroczyć ogarniczające historie umysłu, przywiązania, lęki i dotknąć szerokiej, akceptującej każde doświadczenie niedualnej świadomości.

.

Moduł 6 – Podstawy psychologii buddyjskiej

Tutaj poznasz założenia psychologii buddyjskiej, zgodne z najnowszymi badaniami neuronaukowców i teoriami psychologów poznawczych. Zrozumiesz jak funkcjonuje umysł, jaka jest dynamika przyjemnych i nieprzyjemnych emocji, na czym polegają uwarunkowania wynikające z przywiązań i unikania. Dowiesz się czym jest buddyjski koncept separacji i jakie są buddyjskie źródła cierpienia, w jaki sposób blokujesz sobie dostęp do prawdziwej radości i wolności, identyfikując się z ograniczającymi tożsamościami, historiami, wzorcami emocjonalnymi. Wyjaśnię Ci jak praktyka medytacji pozwala dokonać głębokiej transformacji nawykowych schematów reagowania i wyzwolić umysł od cierpienia, dyskomfortu i nigdy niezaspokojonego pożądania.

.

Moduł 7 – Big Mind i odmienne stany świadomości

Tutaj nauczysz się korzystać z genialnej praktyki stworzonej przez Roshi Genpo Merzela. Technika ta stanowi synegriczne połączenie zachodniej psychologii (praca z osobowościami) z filozofią wschodu (buddyzm zen). Umożliwia ona na pełne wysłuchanie przeszkadzających nam podczas medytacji aspektów, takich jak emocje, impulsy, wzorce reagowanie a także uzyskać szybki i bezpośredni dostęp do doświadczeń mistycznych, stanów niedualnych i odmiennych stanów świadomości.

.

Moduł 8 – Open Focus Brain

Większość osób w naszym społeczeństwie funkcjonuje na codzień w stanie zawężonej świadomości – napiętym, ograniczonym, surwiwalowym trybie umysłu, który utrzymuje człowieka w stanie chronicznego stresu, zmęczenia i jest źródłem wielu wewnętrznych problemów takich jak:

– zaburzenia psychosomatyczne
– uczucie niepokoju
– podrażnienie
– nerwice
– depresje
– ADD
– migreny stresowe
– wiele innych

Dr. Les Fehmi opracował skuteczny system ćwiczeń umożliwiających świadomy powrót do zrelaksowanego, przestrzennego, kreatywnego trybu umysłu, w którym funkcjonowanie jest prawdziwą przyjemnością doświadczania życia. Na tym module poznasz ćwiczenia umożliwiające Ci swobodne korzystanie z tej przestrzeni Twojego umysłu.

.

Moduł 9 – Praktyczny rozwój duchowy

Podczas ostatniej części szkolenia poznasz praktyki, dzięki którym będziesz w stanie dokonywać głębokich transfomacji w swoim codziennym życiu, w kontekście samopoczucia, efektywności, realizowania życiowej misji i doświadczania innych ludzi. Wyjaśnię Ci podstawowe założenia głębokiej praktyki duchowej opierając się na tradycji adwajta wedanty i buddyzmu zen. Zapoznamy się z dziesięcioma podstawowymi praktykami treningu duchowego:

1. Praktyka Obecności
2. Praktyka Uważności
3. Praktyka Otwartości
4. Praktyka Akceptacji
5. Praktyka Poddania
6. Praktyka Szczerości
7. Praktyka Wdzięczności
8. Praktyka Współczucia
9. Praktyka Żeńskiej Energii
10. Praktyka Męskiej Energii

 

Zapisz Się

 

NA WARSZTATACH MEDYTACYJNYCH POZNASZ TAKIE NARZĘDZIA JAK:

 1. Technologia Big Mind – skuteczne narzędzie uzyskiwania dostępu do różnych stanów świadomości
 2. Techniki medytacji uważności dotyczące świadomości ciała, zmysłów, umysłu, pracy z emocjami, pracy z myślami, koncentracji, zarządzania uwagą
 3. Ćwiczenia medytacyjne opracowane przy współpracy neuronaukowców, psychologów poznawczych i nauczycieli tradycji kontemplacyjnych
 4. Ćwiczenia umysłu ułatwiające medytacje
 5. Medytacje wewnętrzne i zewnętrzne
 6. Medytacje skupienia, zmysłów, ciała, obecności
 7. Medytacje buddyjskie, zen, tybetańskie
 8. Technologie pracy z odmiennymi stanami świadomości
 9. Techniki pracy z trudnymi emocjami
 10. Technologia Open Focus Brain
 11. Technologia Mind Body Bridging
 12. Narzędzia Advaita Vedanta, Neoadvaita i Nonduality
 13. Narzędzia poszerzania świadomości i zarządzania uwagą
 14. Narzędzia praktyki duchowej – kultywowanie otwartości, obecności, wdzięczności
 15. Narzędzia systemu Mindfulness Based Cognitive Therapy
 16. Narzędzia systemu Cognitive Based Compassion Training
 17. Narzędzia systemu Compassion Based Therapy
 18. Narzędzia systemu Mindfulness Based Stress Reduction
 19. wiele innych :)


TRENER: Rafał Cupiał

FOTKA

Trener rozwoju osobistego, coach prowokatywny, nauczyciel medytacji. Od lat zafascynowany najbardziej skutecznymi metodami pracy z umysłem i emocjami oraz świadomą komunikacją. Jego misją jest jak najgłębsze zrozumienie tajemnic rzeczywistości i umysłu, a także przekazanie innym skutecznych narzędzi zmiany osobistej by jak najwięcej osób mogło żyć w pełni wewnętrznego potencjału. W bezwarunkowym poczuciu spokoju, radości i kreatywności.

Specjalizuje się w użytecznym wykorzystaniu praktyk medytacyjnych w pracy z ludźmi, bazując na wiarygodnym fundamencie w postaci połączenia takich dziedzin wiedzy jak neuronauka, psychologia poznawcza i tradycje kontemplacyjne. Poświęca wiele uwagi zagadnieniom terapii kontemplacyjnej, opartej na założeniach filozofii buddyjskiej i ideii rozwoju duchowego.

.

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI

Polecam warsztaty Rafała wszystkim, którzy są przygotowani na pozytywne zmiany w swoim życiu. Zajęcia mocno wciągają, dają takiego powera żeby na serio pozmieniać swoje życie na lepsze, skoro to takie proste:) W ciągu paru godzin poznałam i przećwiczyliśmy razem sporo ciekawych metod medytacyjnych, z których korzystam sama w domu i przynoszą rewelacyjne efekty:) Rafał jako prowadzący sprawdza się świetnie – wyczuwa energię grupy i potrafi dostosować przerabiany materiał tak żeby każdy wyciągnął dla siebie jak najwięcej. Zaskoczeniem była dla mnie ogromna wiedza Rafała, który genialnie przygotowany do zajęć dawał radę z każdym pytaniem i wątpliwością. Widać, że to jego pasja, która udzieliła się tez uczestnikom;) Zajęcia prowadzone są w pozytywnej, miłej atmosferze, a pomimo spędzania całego dnia „we własnym sosie” i tak pod koniec jest mało;) Polecam gorąco, bo takiej wiedzy nie zdobędziecie z książek, a przydaje się przez całe życie :)

 KATARZYNA SKOWRON, WARSZAWA

Warsztaty Medytacyjne prowadzone przez Rafała zaopatrzyły mnie w jedne z najlepszych narzędzi zmiany osobistej jakie otrzymałem w życiu. Już kilka dni po warsztatach czuję jak coraz bardziej wybudzam się z iluzorycznych myśli i przekonań i żyję w świecie, a nie w swojej głowie. Poprawiła mi się jakość komunikacji z własnym ciałem. Wysłuchując jego potrzeb odblokowałem zastygłe emocje, które miały wpływ na stan mojego zdrowia. W moim przypadku uaktywniały się bardzo silne emocje strachu i smutku zastygłe w okolicach klatki piersiowej i krtani. Gdy ich wysłuchałem i świadomie przeżyłem zauważyłem jak powoli zmniejsza mi się trwający od półtora roku kaszel, aż zniknął całkowicie. Wieczorem po warsztatach uzyskałem dostęp do najsilniejszego doznania w moim życiu – stanu całkowitej akceptacji. „Zwykła” sytuacja stała się naładowana setką bodźców. Uważność, świadomość i otwartość, które odnalazłem w sobie na warsztatach nie są jeszcze dla mnie stanem permanentnym, jednakże przeprowadzony przez Rafała trening bardzo zbliżył mnie w tym kierunku i dał naprawdę solidne narzędzia do pracy nad stałym poszerzaniem świadomości. Co więcej otrzymaliśmy również dawkę solidnej wiedzy merytorycznej z zakresu psychologii i neurobiologii, popartą przekonującymi wynikami badań. Całość zaprezentowana w spójny sposób, umożliwiający łatwe przyswojenie materiału. Ta wiedza daje możliwość poznania i zrozumienia mechanizmów, które często nieświadomie kierują naszym życiem i jednocześnie zdolność świadomego wykorzystywania ich w razie potrzeby. Warsztaty totalnie polecam, będę wracał.

MICHAŁ JANKOWSKI, WARSZAWA

Bardzo podobały mi się Warsztaty Medytacyjne prowadzone przez Rafała. Byłam na wielu szkoleniach i treningach, jednakże to wydarzenie zdecydowanie wybija się na tle innych. To co było super to min. fajna struktura szkolenia – wstęp z dużą podstawą teoretyczną, popartą wnioskami z badań naukowych, świetnie dobrane ćwiczenia, krótkie i na temat. Na uwagę zasługują również duża energia, entuzjazm i pasja prowadzącego! Widać, że Rafał lubi to co robi i potrafi tym zarazić uczestników. Bardzo fajne zarządzanie grupą: obserwacja energii poszczególnych osób, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami. Podobało mi się również to, że była mała grupa co pozwalało na utrzymanie indywidualnego podejścia. Ogólnie świetny warsztat, przez te 8 godzin byłam zaciekawiona i pełna energii do wykonywania ćwiczeń

AGATA I., WARSZAWA

.

LOGISTYKA

TERMIN: 14-15 styczeń 2017
CZAS: 10:00-18:00
DOSTĘPNE MIEJSCA: 2/10
LOKALIZACJA: Warszawa
TRENER: Rafał Cupiał
INWESTYCJA: 500 PLN (+23% VAT)

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE

Skorzystaj ze znajdującego się na dole strony formularza aby zapisać się na WARSZTATY MEDYTACYJNE.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwsze 10 osób, które się zarejestrują weźmie udział w WARSZTATACH MEDYTACYJNYCH i będzie miało możliwość poznania niezwykle skutecznych technologii autentycznej przemiany osobistej.

Kolejne osoby, które zgłoszą chęć wzięcia udziału w szkoleniu, trafiają zgodnie z kolejnością na listę rezerwową. Zostaną automatycznie powiadomione w razie ewentualnego wolnego miejsca.

.

Zapraszam na fascynującą medytacyjną podróż po przestrzeniach umysłu i osobowości w poszukiwaniu Twojego ogromnego wewnętrznego potencjału.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Odpowiedź otrzymasz zawsze w ciągu 24 godzin.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj Się
 • 15.09. – 16.09.2012 – 2 dni, 48 h które zmieniły moje życie. Idąc na szkolenie miałem swoje przekonanie, czego mogę dowiedzieć się na tym wydarzeniu. Jak to zwykle bywa, rzeczywistość zweryfikowała moje poglądy. Podczas gdy mógłbym się rozpisywać się na temat wielu umiejętności, które posiadłem np. sposobu integracji osobowości (ćwiczenia z dialogiem ze swoją imprezową wersją nie zapomnę do końca życia), podkreślę to, co...

  Czytaj więcej >> - PAWEŁ KASSYK, WARSZAWA- „FANTASTYCZNE RELACJE”
 • Bardzo podobały mi się Warsztaty Medytacyjne prowadzone przez Rafała. Byłam na wielu szkoleniach i treningach, jednakże to wydarzenie zdecydowanie wybija się na tle innych. To co było super to min. fajna struktura szkolenia – wstęp z dużą podstawą teoretyczną, popartą wnioskami z badań naukowych, świetnie dobrane ćwiczenia, krótkie i na temat. Na uwagę zasługują również duża energia, entuzjazm i pasja prowadzącego! Widać, że Rafał...

  Czytaj więcej >> - AGATA I., WARSZAWA- „WARSZTATY MEDYTACYJNE”
 • Warsztaty Medytacyjne prowadzone przez Rafała zaopatrzyły mnie w jedne z najlepszych narzędzi zmiany osobistej jakie otrzymałem w życiu. Już kilka dni po warsztatach czuję jak coraz bardziej wybudzam się z iluzorycznych myśli i przekonań i żyję w świecie, a nie w swojej głowie. Poprawiła mi się jakość komunikacji z własnym ciałem. Wysłuchując jego potrzeb odblokowałem zastygłe emocje, które miały wpływ na stan mojego zdrowia....

  Czytaj więcej >> - MICHAŁ JANKOWSKI, WARSZAWA- „WARSZTATY MEDYTACYJNE”
 • Uświadomiłam sobie, że wszelkie „definicje mnie” to tylko przekonania i całkowicie ode mnie zależy, czy pozwolę sobie w nie wierzyć – było zupełnie rewolucyjne, chociaż z pozoru takie proste. W rezultacie wszystkich odbytych procesów ubiegły tydzień przeżyłam w całkowicie innej jakości, niż dotąd. Praca, która już kojarzyła mi się jednoznacznie z wielką ilością stresu, okazała się nagle miejscem pełnym przestrzeni i możliwości – w...

  Czytaj więcej >> - MATYLDA KRASOCZKO, WARSZAWA - "INTENSYWNY PROCES COACHINGOWY"
 • Z trenerami Altersense, czyli Kubą i Rafałem miałem przyjemność obcować na Wyprawie Odrodzenia Męskości. Ponieważ z praktykami rozwoju osobistego miałem do czynienia pierwszy raz w życiu, zupełnie nie wiedziałem czego się spodziewać. Po tematyce zajęć, które miały znaleźć się na WOM, obiecywałem sobie wiele i się nie zawiodłem. Przygotowany przez obu trenerów program, przeplatająca się teoria z praktyką, oraz możliwość aktywnego uczestniczenia w ćwiczeniach,...

  Czytaj więcej >> - SEBASTIAN KOSOBUDZKI, SOSNOWIEC - "WYPRAWA ODRODZENIA MĘSKOŚCI"
 • Coaching z Rafałem jest dla mnie za każdym razem nowym doświadczeniem. Czasem bywa zabawny tj. coaching prowokatywny – polecam ta formę  (można się uśmiać jak na dobrej komedii a nawet bardziej bo na własnej) oferującą  nabranie dystansu do tworzonych przez umysł historii. Wykorzystując inne formy coachingu Rafał potrafił poprowadzić mnie do moich corestories i wykorzystując odpowiednie narzędzia skutecznie te historie kwestionowaliśmy. Rafał dysponuje świetnymi...

  Czytaj więcej >> - RAFAŁ KRĘŻOŁEK, WARSZAWA - „INTENSYWNY PROCES COACHINGOWY”
 • Polecam warsztaty Rafała wszystkim, którzy są przygotowani na pozytywne zmiany w swoim życiu. Zajęcia mocno wciągają, dają takiego powera żeby na serio pozmieniać swoje życie na lepsze, skoro to takie proste:) W ciągu paru godzin poznałam i przećwiczyliśmy razem sporo ciekawych metod medytacyjnych, z których korzystam sama w domu i przynoszą rewelacyjne efekty:) Rafał jako prowadzący sprawdza się świetnie – wyczuwa energię grupy i...

  Czytaj więcej >> - KATARZYNA SKOWRON, WARSZAWA- „WARSZTATY MEDYTACYJNE”
 • Z Rafałem miałam okazję pracować kilka godzin. Dzięki niemu poznałam świetne ćwiczenia i techniki dotyczące zmiany przekonań, zarządzania emocjami, wytyczania celów czy też wprowadzania harmonii do relacji partnerskich. Zaskoczyło mnie jak wiele jest rzeczy, które na pozór mogą się wydawać oczywiste a jednak ich na co dzień nie dostrzegamy. I tutaj właśnie pomoc Rafała jest nieoceniona. Byłam zdumiona jego wiedzą i tym z jaką...

  Czytaj więcej >> - PAULINA KEMPSKA, GDYNIA - COACHING INDYWIDUALNY
 • Szkolenie super !!! Świetna grupa szkoleniowa, przekazali mi niesamowitą wiedzę, którą wykorzystam. Było to dla mnie pierwsze szkolenie tego typu i jestem pod ogromnym wrażeniem. Fajni ludzie i bardzo przyjazna atmosfera, co dostarcza dużo pozytywnej energii !!! Zyskałam motywację i wiarę, że można żyć inaczej ze sobą i innymi ludźmi. Trenerzy pokazali jak można pracować nad sobą, poprzez przykłady i ćwiczenia, które zawierały dużo...

  Czytaj więcej >> - SYLWIA SAJDYCH, REDA- „FANTASTYCZNE RELACJE”
 • Urodzony coach. Ma talent to błyskawicznego otwierania umysłu i zmiany perspektywy. Umożliwia i wspiera rozumienie siebie. Niesamowicie spójny, uważny, elastyczny. Dostosowuje się do każdych warunków. Posiada niebywałą umiejętność dobierania efektywnych metod pracy do charakteru, światopoglądu i osobowości danej osoby. To było pierwsze szkolenie NTS z Rafałem w roli trenera, ale już teraz wiem, że nie ostatnie. Spędziłam z nim jedynie dwa dni, a wyszłam...

  Czytaj więcej >> - JUSTYNA BARTNIK, LUBLIN - „NADZYWCZAJNY TALENT SPOŁECZNY”

Najbliższe szkolenia

Przejdź do katalogu szkoleń>>